Bratislava - Kramáre

 kramarik

 

Rodinné centrum Kramárik – Ambrova 9, 831 01 Bratislava 

Rodinné centrum Kramárik je materské centrum, ktoré založili mamy z Kramárov ako svoj dobrovoľnícky projekt, pretože cítili, že takéto centrum pre rodiny s malými deťmi do 6 rokov je na Kramároch veľmi potrebné.
Za takmer 5 rokov fungovania sa podarilo vytvoriť živé centrum s pestrou ponukou aktivít, kde sa ľudia radi vracajú. Snažíme sa o vytvorenie domácej atmosféry, o priateľský a ústretový prístup, vytváranie komunity. Ľudia, ktorí k nám chodia sa už poznajú, našli si medzi sebou nových priateľov, vzájomne sa podporujú a zdieľajú svoje radosti i starosti spojené s rodičovstvom. Otvorení sme pre širokú verejnosť, aj rodiny z iných mestských častí.
Môžete navštevovať našu herňu, kde sa deti radi hrávajú v spoločnosti svojich rodičov či starých rodičov. Ponúkame aj krúžky a aktivity pre deti od niekoľkých mesiacov až do 6 rokov. Nezabúdame ani na dospelých - môžu si u nás zacvičiť, vzdelávať sa počas rôznych odborných seminárov, prednášok, tvoriť, stretávať sa a tiež realizovať sa ako člen centra či dobrovoľník...


V RC Kramárik vyučuje vždy v utorok naša lektorka Luciša kurzy Robík a Prvé krôčiky k hudbe

Kurzy v 1.polroku 2018/2019 začíname v utorok 11.9.2018 

Aktuálny rozvrh nájdete tu.