Domček spája ľudí so spoločnými hodnotami

 

IVICA Jančárová

 ivica_domcek

Ivica je štatutárkou a manažérkou domčeka a veľkou administratívnou oporou. Stará sa o blaho lektoriek a tým aj žiakov, kominukuje s rodičmi.

Ivica vyštudovala obchodný manažment, precestovala kus sveta, rada číta, bicykluje, korčuľuje a venuje sa svojej rodine. 

 

ZUZATKA

Mgr. Zuzana Tkáčiková

zuzatka

Zuzatka je zakladateľkou Domčeka.Venuje sa vyučovaniu v kurzoch Hudobnej školy YAMAHA, animáciám a tvorivým workshopom.

Zuzatka vyštudovala masmediálné štúdiá na Fakulte masmediálnej komunikácie, študovala tiež na Pedagogickej fakulte UK hudobnú výchovu a vzdelávala sa v rámci metodického systému Hudobných škôl Yamaha.  

Zuzatka ešte pracuje ako redaktorka/moderátorka a je tiež terapeutkou kraniosakrálnej terapie. Rada číta, píše, cvičí, ale najradšej výletuje. Momentálne si užíva materskú dovolenku.

 

LUCIŠA

Lucia Hollá 

luci%C5%A1 

Luciša je certifikovanou lektorkou Hudobnej školy Yamaha. Už 7 rokov učí predškolské programy Robík, Prvé krôčiky k hudbe a Rytmické krôčiky.

Je aktívnou matkou troch úžasných detí – dvojičiek Peťky a Tomáša a dcéry Renči. Napriek svojmu mladému veku stihla preraftovať okrem Arktídy a Antarktídy všetky kontinenty sveta. Luciša je všetranná športovkyňa telom aj dušou, skvelá kajakárka a svetová šampiónka v raftovaní. 

 

July Ratica alias PÁNKO  

p%C3%A1nko%20july

Pánko v Domčeku lektorsky vedie projekt Muzika. 

July alias Pánko je zvukár, tatino a muzikant, ktorý hrá na niekoľlko hudobných nástrojov. Rád tvorí pre deti a nedávno vydal svoje prvé CDčko „Išiel Pánko“ venované nielen deťom. July je aj súčasťou kapely Cosmic Days, kde hrá na klávesové nástroje. 


MAREK Kundlák 

marek%20web 

Marek v Domčeku pôsobí ako lektor nástrojových kurzov flauta a keybord.

Marek Kundlák vyštudoval Konzervatórium v Bratislave a divadelnú fakultu VŠMU, odbor divadelná dramaturgia. Je spoluzakladateľ divadelnej skupiny The Third Hand Theatre Company, s ktorou pracuje ako autor, dramaturg, spolu-režisér, herec a skladateľ. 

 

 Mapa stránok
Rozvrh